CF12JB2R40
MFR.Part #
CF12JB2R40
JLCPCB Part #
C7106606
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 500mW Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS