CF12JB10K0
MFR.Part #
CF12JB10K0
JLCPCB Part #
C7229156
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 10kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS