CF12JA820K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF12JA820K
JLCPCB Part #
C2643303
Package
Plugin,D2.7xL8.5mm
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 500mW 820kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS