CF12JA2K20
MFR.Part #
CF12JA2K20
JLCPCB Part #
C2643169
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.2kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS