CF12JT1M20
MFR.Part #
CF12JT1M20
JLCPCB Part #
C2584741
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2MΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS