CF12GB4K70
MFR.Part #
CF12GB4K70
JLCPCB Part #
C5594575
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.7kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS