CB5JB62R0
MFR.Part #
CB5JB62R0
JLCPCB Part #
C2644537
Description
-55℃~+275℃ 5W 62Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS