CB3JB33R0
MFR.Part #
CB3JB33R0
JLCPCB Part #
C2644611
Description
-55℃~+275℃ 33Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS