CB10JB3R90
MFR.Part #
CB10JB3R90
JLCPCB Part #
C2645773
Description
-55℃~+275℃ 10W 3.9Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS