CB10JB150R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CB10JB150R
JLCPCB Part #
C3356736
Package
Plugin,D9.5xL48mm
Description
-55℃~+275℃ 10W 150Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS