BR1FB15L0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
BR1FB15L0
Description
15mΩ 1W Current Sense Resistor ±1% ±20ppm/℃ - Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS