ASRM2JB22R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
ASRM2JB22R0
JLCPCB Part #
C6126438
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-1800ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 22Ω 2W Metal Film Resistors ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS