ASRM2JA510R
MFR.Part #
ASRM2JA510R
JLCPCB Part #
C2642522
Description
-1800ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 510Ω Metal Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS