ASRM1JA560R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
ASRM1JA560R
JLCPCB Part #
C2645065
Package
Plugin,D4xL11mm
Description
-1800ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 560Ω Metal Film Resistor ±5% 插件,D4xL11mm Through Hole Resistors ROHS