CF2JT120R
MFR.Part #
CF2JT120R
JLCPCB Part #
C2591074
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 120Ω 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS