TPSMC30A-VR
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
TPSMC30A-VR
JLCPCB Part #
C7494690
Package
DO-214AB
Description
1 1.5kW 1uA 30V 31A 48.4V TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS