5.0SMDJ36CA
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
5.0SMDJ36CA
JLCPCB Part #
C7528419
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1 36V 5kW 5uA 86.1A Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS