ASH36E2U
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
ASH36E2U
JLCPCB Part #
C7419250
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃ 1uA 2 350W@8/20us 36V 38V 4A 50pF 65V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS