3.0SMC28A
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
3.0SMC28A
JLCPCB Part #
C5307532
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 1 1uA 28V 470A@8/20us 59V TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS