SBRT20U60SP
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
SBRT20U60SP
JLCPCB Part #
C22470853
Package
TO-277
Description
-65℃~+150℃ 20A 300uA 320A 550mV 60V Standalone TO-277 Schottky Diodes ROHS