SMF100CA
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
SMF100CA
JLCPCB Part #
C2943837
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1.1A 100V 111V 162V 1uA 200W Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS