S1206-S-2.5A
MFR.Part #
S1206-S-2.5A
JLCPCB Part #
C845157
Description
-50℃~+125℃ 0.7343 1.55mm 2.5A 3.1mm 32V 50A@32VDC Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS