SY0603DD33KP
Extended
Manufacturer
SANYEAR
MFR.Part #
SY0603DD33KP
JLCPCB Part #
C2763749
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 33kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS