SY0805BD20KP
Extended
Manufacturer
SANYEAR
MFR.Part #
SY0805BD20KP
JLCPCB Part #
C2913969
Package
0805
Description
100mW 20kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS