C2520C-33NG-RF
Extended
Manufacturer
SAGAMI
MFR.Part #
C2520C-33NG-RF
JLCPCB Part #
C2944392
Package
SMD,2.7x2.9mm
Description
140mΩ 1A 33nH ±2% SMD,2.7x2.9mm Inductors (SMD) ROHS