C2012CB-15NG
Extended
Manufacturer
SAGAMI
MFR.Part #
C2012CB-15NG
JLCPCB Part #
C2944323
Package
SMD,1.7x2.3mm
Description
15nH 170mΩ 600mA ±2% SMD,1.7x2.3mm Inductors (SMD) ROHS