RSPQ2918-220M
MFR.Part #
RSPQ2918-220M
JLCPCB Part #
C32712984
Package
SMD-3P,27.9x22.7mm
Description
15A 2.6mΩ 22uH 28A Flat-wire wound inductor ±20% SMD-3P,27.9x22.7mm Power Inductors ROHS