RSEQ32-5R0M
MFR.Part #
RSEQ32-5R0M
JLCPCB Part #
C37634005
Package
Plugin,33x31.5mm
Description
0.9mΩ 180A 5uH 75A Flat-wire wound inductor ±20% Plugin,33x31.5mm Power Inductors ROHS