80ZLH820MEFCGC18X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
80ZLH820MEFCGC18X25
JLCPCB Part #
C1600912
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.362A@120Hz 10000hrs@105℃ 18mm 25mm 7.5mm 80V 820uF ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS