6.3ZLG3300MEFC12.5X20
MFR.Part #
6.3ZLG3300MEFC12.5X20
JLCPCB Part #
C1597689
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.736A@120Hz 12.5mm 13mΩ 20mm 3300uF 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS