6.3ZL6800MEFCGC16X25
MFR.Part #
6.3ZL6800MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C1597279
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 16mΩ 2.422A@120Hz 25mm 5000hrs@105℃ 6.3V 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS