63YXG82MEFCT810X12.5
MFR.Part #
63YXG82MEFCT810X12.5
JLCPCB Part #
C1595366
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 288mA@100kHz 5000hrs@105℃ 5mm 63V 82uF ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS