50ZLJ270M8X20
MFR.Part #
50ZLJ270M8X20
JLCPCB Part #
C694345
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 20mm 270uF 3.5mm 50V 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS