50ZLH150MEFCCE10X12.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50ZLH150MEFCCE10X12.5
JLCPCB Part #
C432388
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 150uF 50V ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS