50YXH270MEFCG412.5X16
MFR.Part #
50YXH270MEFCG412.5X16
JLCPCB Part #
C1597454
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 16mm 270uF 50V 5mm 61mΩ 630mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS