450VXH390MEFCSN35X35
MFR.Part #
450VXH390MEFCSN35X35
JLCPCB Part #
C472899
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.74A@120Hz 10mm 35mm 35mm 390uF 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS