35ZLJ390M8X20
MFR.Part #
35ZLJ390M8X20
JLCPCB Part #
C432433
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 20mm 35V 390uF 5mm 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS