450BXC33MLC2CE16X20
MFR.Part #
450BXC33MLC2CE16X20
JLCPCB Part #
C2843270
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
16mm 20mm 33uF 450V 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS