420USH390MEFC22X50
MFR.Part #
420USH390MEFC22X50
JLCPCB Part #
C1608022
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 22mm 3000hrs@85℃ 390uF 420V 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS