400VXG820MEFCSN35X60
MFR.Part #
400VXG820MEFCSN35X60
JLCPCB Part #
C3722899
Package
Plugin,D35xL60mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 2.77A@120Hz 35mm 400V 5000hrs@105℃ 60mm 820uF ±20% 插件,D35xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS