400VXG560MEFCSN30X60
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400VXG560MEFCSN30X60
JLCPCB Part #
C3721776
Package
Plugin,D30xL60mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 2.44A@120Hz 30mm 400V 5000hrs@105℃ 560uF 60mm ±20% 插件,D30xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS