35ZLQ2200MEFC12.5X35
MFR.Part #
35ZLQ2200MEFC12.5X35
JLCPCB Part #
C5114892
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 2.66A@120Hz 2200uF 35V 35mm 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS