35YXJ1000MFFC12.5X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35YXJ1000MFFC12.5X20
JLCPCB Part #
C3035368
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.9A@100kHz 10000hrs@105℃ 1000uF 12.5mm 20mm 35V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS