35YXA100MEFC6.3X11
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35YXA100MEFC6.3X11
JLCPCB Part #
C338190
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-25℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 11mm 2.5mm 35V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS