35USC3300MEFC20X25
MFR.Part #
35USC3300MEFC20X25
JLCPCB Part #
C1667851
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.461A@10kHz 20mm 25mm 3000hrs@85℃ 3300uF 35V ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors