35PK1000MEFCT810X20
MFR.Part #
35PK1000MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C5114796
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-25℃~+85℃ 1.18A@120Hz 1000uF 10mm 2000hrs@85℃ 20mm 35V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS