25YXH2200MEFCGC18X20
MFR.Part #
25YXH2200MEFCGC18X20
JLCPCB Part #
C1599425
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 2.002A@120Hz 20mm 2200uF 25V 26mΩ 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS