25SEV22M5X5.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25SEV22M5X5.5
JLCPCB Part #
C2165360
Package
SMD,D5xL5.5mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22uF 25V 5.5mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS