25PK2200MEFCG412.5X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25PK2200MEFCG412.5X20
JLCPCB Part #
C1599079
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+85℃ 1.5A@120Hz 12.5mm 2000hrs@85℃ 20mm 2200uF 25V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS