25JXF2200MEFC12.5X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25JXF2200MEFC12.5X25
JLCPCB Part #
C5114619
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.519A@120Hz 12.5mm 2200uF 25V 25mm 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS